Новини

З квартири мешканки Павлограду комунальники вивезли три лафети мотлоху (відео)

Жінка наносила повну квартиру непотрібу. І могла б накопичувати сміття далі, але затопила сусідів знизу. Комунальники, прибувши за викликом, виявили поклади сміття.

315Переглядів

Захаращені квартири у Павлограді – не така вже й рідкість.

Про це повідомили у місцевому КП “Затишне місто”, яке займається благоустроєм у Павлограді.

Там зазначили, що співробітники КП  кожного року допомагають мешканцям багатоповерхівок виносити мотлох з таких горе-осель. У нещодавньому випадку, комунальникам спочатку навіть не вдалося зайти в помешкання. Довелось вивільняти хоча б мінімальний простір, щоб потрапити туди та перекрити крани.

У перший день роботи водій трактора вивіз на міське звалище три причепи непотрібу. Після вихідних роботи активно продовжились.

У цій історії дивує те, що у власниці житла є родичі, проте вони роками ніяк не реагували на зауваження сусідів і голови ОСББ, – зазначають комунальники.

Непотрібу у квартирі активної бабусі назбиралося так багато, що сама власниця ледь могла пересуватися по своїй оселі.

Більше деталей можна побачити у відео.

Раніше “Особи” також писали: У мешканки Павлограду вилучили психотропів на 5 мільйонів гривень.

1 коментар

Залишити відповідь