Новини

У мешканки Павлограду вилучили психотропів на 5 мільйонів гривень

У Павлограді жінка збувала психотропи. Її затримали.

232Переглядів

За даними слідства, мешканка закуповувала A-PVP та метамфетамін оптовими партіями, зберігала та фасувала у сліп-пакети у себе вдома. Потім продавала їз та відправляла поштою по всії території України.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

У ході проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили понад 2,5 тис сліп-пакетів з психотропними речовинами, електронні ваги, банківські картки, мобільні телефони, чорнові записи, готівку.

Орієнтовна вартість вилучених наркотиків за цінами «чорного» ринку складає понад 5 млн гривень.

“За процесуального керівництва Павлоградської окружної прокуратури повідомлено про підозру 38-річній жінці у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні з метою збуту та збуті психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України)”, – повідомили в прокуратурі.

Підозрювану затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вона перебуває під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “Прокурора з Дніпропетровщини, який забув задекларувати понад 130 тисяч грн, покарали доганою”.

1 коментар

Залишити відповідь