Цієї ночі підрозділи ПвК “Схід” знищили над Дніпропетровщиною 3 ворожих БпЛА.
Про це на ранок повідомило керівництво області.
Також у ніч на 29 січня на Марганецьку громаду Нікопольського району агресор скинув боєприпас з безпілотника. Минулося без загиблих та постраждалих.
Протягом минулого дня, 28 січня, ворожі обстріли відчували два райони Дніпропетровщини.
Все частіше ворог завдає ударів на Синельниківщині, адже фронт там досить близько. Тут в одній громад через ворожий удар, який стався 28 січня вдень, пошкоджені 13 приватних будинків. Ще 2 – зруйновані. Троє людей постраждали. У хлопчика, якому за уточненими даними 12 років, ушкоджена гомілка. У чоловіка поранення ока, у жінки – голови. Вони отримують необхідну меддопомогу.
Вже надвечір окупанти атакували район дроном-камікадзе. Побиті 3 приватні оселі, господарські споруди та авто.
Нікопольщину протягом дня агресор обстрілював з важкої артилерії, бив дронами-камікадзе та скидав боєприпаси з БпЛА. Потерпали Нікополь, Покровська, Мирівська та Марганецька громади. Понівечений приватний будинок. Люди вціліли.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі ворог обстріляв підприємство, поранено 5 людей.





















2 коментарі