Новини

У Дніпрі на 20 млн грн закуплять нові підземні контейнери для сміття

У Дніпрі хочуть закупити нову партію підземних баків для сміття. На це витратять майже 20 мільйонів гривень.

189Переглядів

На сайті «Прозорро» 6 лютого з’явився відповідний тендер. У ньому вказано, що комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» Дніпровської міської ради планує закупити 57 підземних сміттєвих баків. На це з міського бюджету виділяють 19 мільйонів 800 тисяч гривень.

Аукціон має відбутися 14 лютого. В ході торгів сума закупівлі може знизитись. Переможець повинен буде поставити усі 57 підземних контейнерів для сміття до 2 червня 2025 року.

Відомо, що у 2024 році у Дніпрі закупили 20 таких підземних сміттєвих баків за 6 мільйонів 180 тисяч гривень. За один заплатили 309 тисяч гривень.

Тепер же, якщо на 57 контейнерів витратять заплановані 19 мільйонів 800 тисяч гривень, то вартість одиниці складе 347 тисяч гривень. Це на 38 тисяч гривень більше за один підземний контейнер, ніж у 2024 році.

Раніше “Особи” також писали: “Експосадовців державного концерну “Укроборонпром” викрили на розкраданні 107 млн грн”.

Залишити відповідь