18 лютого близько 9:00 поліції повідомили про трупний запах у одній з квартир. Правоохоронці, які приїхали на місце виявили у квартирі тіло господаря. Судмедексперти виявили поранення та ознаки насильницької смерті.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Правоохоронці провели оперативно-розшукові заходи та опитали можливих свідків. Так, вони встановили, що до злочину причетний 31-річний місцевий житель.
Поліцейські також з’ясували, що злочин стався 14 лютого. Між 31-річним гостем та 35-річним господарем виникла сварка. Під час конфлікту підозрюваний декілька разів вдарив знайомого ножем. Після скоєного злочину він залишився в помешканні, а наступного дня зачинив двері та пішов.
За погодженням із Кам’янською окружною прокуратурою, фігуранту повідомили про підозру у скоєнні умисного вбивства та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині затримали двох наркозбувачів”.



















