Наразі вживаються всі необхідні заходи з ліквідації наслідків атак і стабілізації газопостачання.
Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко у Facebook.
“Сьогодні вночі Росія знову здійснила черговий масований ракетно-дроновий обстріл газової інфраструктури. Пошкоджень зазнали, зокрема, виробничі потужності”, – йдеться у повідомленні.
За його словами, що фахівці вже розпочали оцінювання ушкоджень і відновлювальні роботи.
“Метою цих злочинних атак є зупинка видобутку газу, необхідного для забезпечення побутових потреб громадян і централізованого опалення”, – стверджує міністр.
Також у ніч на 20 лютого росія також атакувала об’єкти електроенергетики, зокрема в Одеській області. Внаслідок цього в Одеському районі без світла залишається 49 тис. абонентів. У самій Одесі – перебої з опаленням.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі загинуло двоє людей через ворожий обстріл.



















