Новини

Росія здійснила чергову масовану атаку по газовій інфраструктурі України

Вночі на 20 лютого Росія здійснила масований ракетно-дроновий обстріл газової інфраструктури України, пошкодивши виробничі потужності.

277Переглядів

Наразі вживаються всі необхідні заходи з ліквідації наслідків атак і стабілізації газопостачання.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко у Facebook.

“Сьогодні вночі Росія знову здійснила черговий масований ракетно-дроновий обстріл газової інфраструктури. Пошкоджень зазнали, зокрема, виробничі потужності”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, що фахівці вже розпочали оцінювання ушкоджень і відновлювальні роботи.

“Метою цих злочинних атак є зупинка видобутку газу, необхідного для забезпечення побутових потреб громадян і централізованого опалення”, – стверджує міністр.

Також у ніч на 20 лютого росія також атакувала об’єкти електроенергетики, зокрема в Одеській області. Внаслідок цього в Одеському районі без світла залишається 49 тис. абонентів. У самій Одесі – перебої з опаленням.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі загинуло двоє людей через ворожий обстріл.

Залишити відповідь