Новини

Авто за 2 мільйони та понад 4,6 млн грн конфіскують в ексначальника криворізького сервісного центру МВС

В ексначальника криворізького сервісного центру МВС вилучать понад 4,6 млн грн та Skoda Kodiaq 2023 року випуску.

456Переглядів

Мова йде про Олександра Савченка. У вересні 2024 року Вищий антикорупційний суд виніс рішення про визнання його активів необґрунтованим.

Про це повідомляє На часі у Telegram.

У ексначальника криворізького сервісного центру МВС вилучать понад 4,6 млн грн та новеньку Skoda Kodiaq.

“Ймовірно, мова йде про Олександра Савченка – адміністратора територіального сервісного центру №1248 РСЦ ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях”, – пишуть “На часі”.

Посадовець подавав апеляцію, однак вчора Апеляційна палата ВАКС підтвердила законність стягнення. Суд погодився з доводами прокурора та відмовив у задоволенні апеляційної скарги.

У ході розслідування зʼясували, що автівку 2023 року випуску вартістю більше двох мільйонів гривень придбав син адміністратора сервісного центру за його дорученням, не маючи для цього законних джерел прибутків.

Раніше “Особи” також сповіщали: Колишнього очільника Дніпропетровської ОДА суд взяв під варту.

Залишити відповідь