Новини

Збиті безпілотники, постраждала від снаряду жінка: події війни на Дніпропетровщині

Почався четвертий рік повномасшатбного вторгення росіян в Україну. За цей час не було ні дня, щоб російські війська не наносили ударів по українським мирним територіям.

303Переглядів

Сьогодні виповнюється три роки від пчатку повномасштабного вторгненя росії. Не було жодного дня за ці роки, коли б росіяни не обстрілювали українські міста та громади, маючи на меті вбиваи та руйнувати.

У ніч на понеділок, 24 лютого 2025 року, в Дніпропетровській області працювали сили ППО. Збили 4 безпілотники.

Про це на ранок повідомив очільник ДніпроОВА.

За словами Сергія Лисака, через ворожу атаку у Дніпровському районі пошкоджені 2 приватні будинки і 2 господарські споруди.

Вранці агресор вдарив з важкої артилерії по Мирівській громаді Нікопольського району.Усюди минулося без загиблих та постраждалих.

Нещасний випадок стався вчора надвечір у Марганецькій громаді. 67-річна жінка наступила на ворожий снаряд. Він опинилася на подвірʼї після одного з російських обстрілів. Наразі постраждала у лікарні. У неї мінно-вибухова травма й серйозне поранення стопи. Медики оцінюють стан як тяжкий.

Протягом минулого дня, 23 лютого, Нікопольський район пережив десять атак. Протягом дня війська противника тероризували Нікопольщину дронами-камікадзе. А ще випустили з десяток снарядів з важкої артилерії.

Ворог цілив по Нікополю та Марганецькій громаді. Зачепило інфраструктуру. Пошкоджені промислове підприємство, три приватні будинки, гараж, сонячна панель. Побило декілька авто. Минулося без загиблих та постраждалих.

Ввечері у п’ятницю, 22 лютого, російська армія атакувала Кривий Ріг двома балістичними ракетами. Пошкоджена цивільна інфраструктура. Двое постраждалих, один з яких, 22-річний хлопець, невдовзі помер. Виникла пожежа. Понівечений інфраструктурний об’єкт.

Раніше “Особи” також сповіщали: Під час артобстрілу на Дніпропетровщині загинув енергетик.

 

Залишити відповідь