Вдень 20 лютого окупанти обстрілювали Нікопольский район та влучили по автокрану ДТЕК.
Про це повідомили у компанії.
Внаслідок займання та пошкоджень загинув водій автомобіля – Геннадій Мусатов. Врятувати чоловіка не вдалося.
Повідомляють, що Геннадію було 56 років. Понад 20 з них він працював енергетиком. Чоловік виїжджав у найгарячіші точки, повертаючи світло людям.
Дніпропетровщина щодня потерпає від ворожих обстрілів, що руйнують інфраструктуру міст і сіл. Найскладніша ситуація залишається на півдні області, який перебуває під постійними ударами з тимчасово окупованих територій.
Аварійні бригади лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.
Надвечір у четвер ворог завдав удару КАБом по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Пошкоджені 3 приватні оселі та електромережі. Люди не постраждали.
Крім того, ввечері 20 лютого російська армія обстріляла з важкої артилерії Марганецьку громаду. На щастя, люди неушкоджені.
Ніч по області минула без ворожих ударів. Натомість на Дніпропетровщині по ворожих цілях працювали сили ППО. Підрозділи ПвК “Схід” знищили 2 безпілотники.
Раніше “Особи” також інформували: Росія здійснила чергову масовану атаку по газовій інфраструктурі України.




















