Новини

Під час артобстрілу на Дніпропетровщині загинув енергетик

Машина енергетиків потрапила під обстріл у Нікополі. Загину водій автократу.

506Переглядів

Вдень 20 лютого окупанти обстрілювали Нікопольский район та влучили по автокрану ДТЕК.

Про це повідомили у компанії.

Внаслідок займання та пошкоджень загинув водій автомобіля – Геннадій Мусатов. Врятувати чоловіка не вдалося.

Повідомляють, що Геннадію було 56 років. Понад 20 з них він працював енергетиком. Чоловік виїжджав у найгарячіші точки, повертаючи світло людям.

Дніпропетровщина щодня потерпає від ворожих обстрілів, що руйнують інфраструктуру міст і сіл. Найскладніша ситуація залишається на півдні області, який перебуває під постійними ударами з тимчасово окупованих територій.

Аварійні бригади лагодять пошкоджені ворогом лінії та обладнання, щойно отримують дозвіл на виконання ремонтів від ДСНС та ЗСУ.

Надвечір у четвер ворог завдав удару КАБом по Новопавлівській громаді Синельниківського району. Пошкоджені 3 приватні оселі та електромережі. Люди не постраждали.

Крім того, ввечері 20 лютого російська армія обстріляла з важкої артилерії Марганецьку громаду. На щастя, люди неушкоджені.

Ніч  по області минула без ворожих ударів. Натомість на Дніпропетровщині по ворожих цілях працювали сили ППО. Підрозділи ПвК “Схід” знищили 2 безпілотники.

Раніше “Особи” також інформували: Росія здійснила чергову масовану атаку по газовій інфраструктурі України.

Залишити відповідь