Новини

Біля кордону з Румунією затримали трьох чоловіків з Дніпропетровщини

Вони ночували у наметі з обігрівом та заплатили 2 тисячі доларів за електронну карту з маршрутом.

357Переглядів

Співробітники Чернівецького прикордонного загону отримали інформацію про намір 3 чоловіків незаконно потрапити до Румунії на гірській ділянці державного кордону.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Рухаючись через гори, нелегальні туристи вирішили відпочити до ранку, щоб у світлий час доби продовжити здійснення свого задуму. Для цього розклали в лісі намети з засобами обігріву. Однак за діями порушників спостерігав прикордонний наряд, тож під час відпочинку охоронці кордону їх затримали.

В ході спілкування з затриманими охоронці кордону дізналися, що троє мешканців Дніпропетровської області за 2 тисячі доларів придбали електронну карту з маршрутом руху на одному з телеграм-каналів.

Відносно затриманих складені матеріали про адміністративне правопорушення.

Раніше “Особи” також інформували: Хотіли через гори потрапити до Румунії: прикордонники затримали 5 ухилянтів з Дніпропетровщини.

Залишити відповідь