Співробітники Чернівецького прикордонного загону отримали інформацію про намір 3 чоловіків незаконно потрапити до Румунії на гірській ділянці державного кордону.
Про це повідомили у Держприкордонслужбі.
Рухаючись через гори, нелегальні туристи вирішили відпочити до ранку, щоб у світлий час доби продовжити здійснення свого задуму. Для цього розклали в лісі намети з засобами обігріву. Однак за діями порушників спостерігав прикордонний наряд, тож під час відпочинку охоронці кордону їх затримали.
В ході спілкування з затриманими охоронці кордону дізналися, що троє мешканців Дніпропетровської області за 2 тисячі доларів придбали електронну карту з маршрутом руху на одному з телеграм-каналів.
Відносно затриманих складені матеріали про адміністративне правопорушення.
Раніше “Особи” також інформували: Хотіли через гори потрапити до Румунії: прикордонники затримали 5 ухилянтів з Дніпропетровщини.





















