Новини

Хотіли через гори потрапити до Румунії: прикордонники затримали 5 ухилянтів з Дніпропетровщини

На Закарпатті затримали п’ятьох ухилянтів з Дніпропетровської області.

413Переглядів

Прикордонники виявили двох чоловіків з Дніпропетровщини на одному із контрольних постів, які їхали на авто до прикордоння. Ще троє дніпрян планували оминути наявні контрольні пости, але їх також затримали. У подальшому усі п’ятеро разом збиралися долати високогір’я, щоб дістатися до Румунії.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

“При собі чоловіки мали завчасно підготовлені каримати, дощовики, спальні мішки, похідну пічку для приготування їжі та газові балончики до неї, а ще супи швидкого приготування, солодощі та печиво. За словами чоловіків, маршрут вони складали самостійно, а підготовку до нього здійснювали за порадами знайденими в інтернет мережі”, – повідомили прикордонники.

Стосовно затриманих склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Невдовзі справу направлять до суду.

Раніше “Особи” також писали: “Привласнили понад 1,2 млн грн на ремонті залізничного об’єкту: на Дніпропетровщині судитимуть засновника та бухгалтера товариства”.

Залишити відповідь