Новини

Павлоградські кінологи з пошуково-рятувального загону “Антарєс” розшукали в полі зниклу жінку

Екіпажу пошуково-рятувального кінологічного загону "Антарєс" з Павлограда вдалося розшукати живою жінку, яка зникла у Синельниківському районі.

272Переглядів

Вранці 3-го березня надійшов терміновий виклик від Синельниківського управління поліції щодо допомоги в пошуку літньої жінки, яка зникла напередодні в одному з сіл.

Про це керівниця загону Лариса Борисенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Вже за пів години екіпаж у складі трьох кінологів, асистента кінолога та бельгійських вівчарок Беші й Спаркі виїхав на виклик.

“Після спілкування з поліцейським — керівником пошукової місії, з урахуванням ввідної та погодних умов, розуміємо, що шукати, скоріше за все, нам треба вже неживу людину”, — написала Лариса.

Втім, через декілька годин пошуків, за її словами, отримали дзвінок від небайдужого чоловіка, який бачив орієнтування, проїздив на машині з дітьми та побачив в далечині одного з полів щось “синє”. Він зателефонував в поліцію, дочекався кінологів та вказав напрямок подальшого пошуку.

“Беша вибігає далеко вперед, ми вже бачимо, що вона “впіймала запах” та стрімко несеться по полю… Яке ж було наше здивування, коли Беша….почала гавкати! А ми помітили, що на гавкіт лежача людина…почала рухати руками!”, — додала Лариса.

Вона зазначила: знайдену жінку відігріли, посадили в авто і повезли додому.

“Особисто в моїй практиці та практиці “Антарєс” це сьомий випадок, коли ми виходимо шукати загиблу людину, а знаходимо — живу!”, — написала кінологиня.

Раніше “Особи” також сповіщали: Павлоградський кінологічний загін «Антарес» шукає рятівників: як приєднатися.

Залишити відповідь