Про літню сусідку, яку вже тиждень ніхто не бачив, до поліції повідомила місцева мешканка.
Як повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області, поліцейський офіцер Томаківської громади Олександр Бондаренко вирушив за вказаною адресою та виявив у будинку 69-річну жінку, яка мала ознаки переохолодження та зневоднення. Поліцейський накрив її термоковдрою та викликав швидку.
Також він побачив на подвірʼї десяток голодних собак, про яких під час хвороби власниці ніхто не дбав. Офіцер громади звернувся до місцевої зооволонтерки й разом вони привезли корм і воду для тварин. Наразі чотирилапі перебувають під наглядом волонтерів до одужання своєї господині.
Раніше “Особи” також писали: Павлоградські кінологи з пошуково-рятувального загону “Антарєс” розшукали в полі зниклу жінку.



















