Новини

Громади Дніпропетровщини отримали ноутбуки від міжнародних партнерів

Міжнародні партнери передали Дніпропетровщині партію ноутбуків.

322Переглядів

14 ноутбуків від міжнародних партнерів отримали Марганецька, Зеленодольська, Апостолівська, Синельниківська, Царичанська та Солонянська громади. Користуватися девайсами будуть фахівці комунальних служб – соціальних та у справах дітей.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Співпрацюємо з міжнародними партнерами. Їхня допомога завжди своєчасна та необхідна. Вдячна за підтримку! Це підсилення працівників соціальних служб ­зробить їх мобільнішими. А якість надання послуг ­ – вищою», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Старша радниця із питань захисту Офісу УВКБ ООН у Дніпрі Полін Хілмі зазначила, що таким чином міжнароні партнери хочуть покращити роботу державних служб та спростити координацію.

Один з центрів надання соціальних послуг Дніпровського району отримав 3 ноутбуки. Ними користуватимуться працівники нещодавно створеного відділення.

«Ця техніка буде допомагати у навчанні працівникам, коли вони відвідуватимуть різні тренінги. І, звичайно, користуватимуться ними на виїздах до підопічних –оперативно складатимуть акти й оформлюватимуть необхідні документи», – розповіла директорка центру Людмила Векленко.

Девайси передали ГО «Проліска» та «Десяте квітня» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Раніше “Особи” також писали: “Лікарні Дніпропетровщини отримали медикаменти від міжнародних партнерів”.

Залишити відповідь