14 ноутбуків від міжнародних партнерів отримали Марганецька, Зеленодольська, Апостолівська, Синельниківська, Царичанська та Солонянська громади. Користуватися девайсами будуть фахівці комунальних служб – соціальних та у справах дітей.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Співпрацюємо з міжнародними партнерами. Їхня допомога завжди своєчасна та необхідна. Вдячна за підтримку! Це підсилення працівників соціальних служб зробить їх мобільнішими. А якість надання послуг – вищою», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.
Старша радниця із питань захисту Офісу УВКБ ООН у Дніпрі Полін Хілмі зазначила, що таким чином міжнароні партнери хочуть покращити роботу державних служб та спростити координацію.
Один з центрів надання соціальних послуг Дніпровського району отримав 3 ноутбуки. Ними користуватимуться працівники нещодавно створеного відділення.
«Ця техніка буде допомагати у навчанні працівникам, коли вони відвідуватимуть різні тренінги. І, звичайно, користуватимуться ними на виїздах до підопічних –оперативно складатимуть акти й оформлюватимуть необхідні документи», – розповіла директорка центру Людмила Векленко.
Девайси передали ГО «Проліска» та «Десяте квітня» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
Раніше “Особи” також писали: “Лікарні Дніпропетровщини отримали медикаменти від міжнародних партнерів”.






















