Новини

Американські партнери передали Дніпропетровщині техніку для телемедицини

Дніпропетровська область отримала комплекти техніки для телемедицини від американських партнерів.

301Переглядів

Американські партнери передали нашому регіону п’ять комплектів техніки для проведення телемедичних консультацій. У кожному – пристрій для підключення діагностичного обладнання, відеокамера та плазма. Їх встановлять у лікарнях поблизу прифронтових територій.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Представниками американського проєкту «Дії заради дітей України» спільно з медзакладом Дніпропетровщини реалізували ініціативу щодо розвитку телемедицини. Напряму, який дозволяє допомагати пацієнтам віддалено, вирішувати складні випадки. Особливо важливо це, коли мова йде про маленьких пацієнтів. Вдячні іноземним друзям. З їхньою підтримкою ми міцнішаємо», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Один з комплектів з’явиться у Регіональному медичному центрі родинного здоров’я. Тамтешні фахівці консультуватимуть дистанційно маленьких пацієнтів.

Техніка вже дорогою до України. Кілька тижнів потрібно фахівцям на підключення апаратури. Після можна буде проводити телемедичні консультації.

Раніше “Особи” також писали: “Лікарні Дніпропетровщини отримали медикаменти від міжнародних партнерів”.

Залишити відповідь