АфішаНовини

У містах Дніпропетровщини відбудеться акція памʼяті загиблих у драмтеатрі в Маріуполі “Де ТИ”

На Дніпропетровщині вшанують пам’ять загиблих у драмтеатрі в Маріуполі.

382Переглядів

Акція акція памʼяті загиблих у драмтеатрі в Маріуполі “Де ТИ” відбудеться 16 березня у Дніпрі, Кривому Розі та Кам’янському.

Про це повідомляє платформа памʼяті Меморіал.

«16 березня – ця дата назавжди болітиме в наших серцях! «ДЕ ТИ» – це пам’ять, яка об’єднує. Де б ми не були – у різних містах України чи за кордоном – ми пам’ятаємо. Ми не дамо забути, що сталося в українському Маріуполі», – написали на сторінці Маріупольської міської ради.

  • Акція пам’яті “Де ТИ” у Дніпрі — 16.03, 17:00, вулиця Воскресенська, 5 (біля театру Шевченка);
  • Акція пам’яті “Де ТИ” у Кривому Розі — 16.03, 17:00, проспект Поштовий, 23 (площа перед КП КАМТДМК ім. Тараса Шевченка);
  • Акція пам’яті “Де ТИ” у Кам’янському — 16.03, 17:00, площа 250-річчя міста, 2 (Театр імені Лесі Українки).

Саме слово “ДЕ ТИ” було написане великими літерами біля входу в маріупольський драмтеатр на початку повномасштабного вторгнення.Воно мало бути знаком, щоб зберегти життя. 16 березня 2022 року російські війська скинули на будівлю дві 500-кілограмові бомби. В укритті театру ховалися сотні людей. За різними даними, загинуло від 300 до 600 мирних жителів, серед яких були діти.

Раніше “Особи” також писали: “Мешканка Дніпропетровщини на замовлення фсб готувала теракт у житловому масиві Миколаєва”.

Залишити відповідь