Новини

У Дніпрі пройшла акція руху “Гроші на ЗСУ” біля міськради

У Дніпрі волонтери та учасники руху "Гроші на ЗСУ" прикували себе наручниками до воріт міської ради в рамках акції "Демократія в Дніпрі у кайданках".

316Переглядів

Участь в акції взяли понад 30 людей. Приводом стало ігнорування петиції, щодо підтримки Збройних сил України та нехтування законом міським головою Борисом Філатовим, пояснили активісти.

Про це повідомляє Суспільне.

Одна з учасниць мітингу переселенка з Луганська Ірина розказала: її голос не був зарахований на петиції. За її словами зараз перебуває на акції, щоб Дніпро не повторило історію її рідного міста. Образ в якому вийшла жінка, символізує вбивство демократії.

Раніше “Особи” також сповіщали: Активісти виграли суд проти міськради Дніпра щодо прибережної захисної смуги.

Залишити відповідь