Новини

Мешканців Дніпропетровщини запрошують на форум «Y.E.S: Молодь. Кар’єра. Відновлення»

На учасників чекають воркшопи, кар’єрний навігатор, тест-драйви професій, знайомства з потенційними роботодавцями, неформальний нетворкінг.

408Переглядів

29 березня у Дніпрі відбудеться форум «Y.E.S: Молодь. Кар’єра. Відновлення». 

Про це повідомили у ДніпроОВА.

Говоритимуть про можливості працевлаштування, розвиток бізнесу, інновації та вплив штучного інтелекту на робочі процеси. Аби стати учасником, потрібно зареєструватися.

«Форум проводимо для молодих, завзятих, амбіційних. Тих, хто формуватиме майбутнє країни, відновлюватиме її, впливатиме на економічний розвиток. Зустріч допоможе зрозуміти, які напрями будуть найбільш затребуваними найближчим часом. У спікерах – експерти, готові поділитися практичними порадами для кар’єрного зростання», – сказала заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

Учасники зможуть приєднатися до воркшопів, відбудуться кар’єрний навігатор, тест-драйви професій, знайомство з потенційними роботодавцями, неформальний нетворкінг.

Форум проведуть в межах гуманітарного реагування UNFPA, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, Республіки Корея у партнерстві з ЮНІСЕФ, та реалізується ГО МАРТІН-клуб та ГО “Заходи” за участі Дніпропетровської ОДА.

Раніше “Особи” також писали: У польському форумі на тему відбудови України взяв участь голова Дніпропетровської облради.

Залишити відповідь