Новини

У Нікополі викрили двох чоловіків, які грабували знайомих

У Нікополі поліція затримали двох грабіжників, які полювали на цінні речі знайомих.

284Переглядів

Два випадки сталися у лютому. 33-річний чоловік допомагав знайомій по господарству та викрав із її сумочки 800 доларів. 39-річний фігурант, перебуваючи вдома у потерпілого, помітив на кухні телефон та дві банківські картки. Скориставшись відсутністю власника, забрав його майно.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Частину викраденого поліцейські розшукали та повернули власникам.

Фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 (крадіжка), а другому ще й за ч.1 ст.357 (викрадення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України. Чоловікам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “Криворіжанка підробила технічні документи та оформила на себе нерухомість”.

Залишити відповідь