Новини

У місті Самар затримали чоловіка, який у минулому році збив насмерть підлітка

Поліція затримала водія, який збив підлітка у місті Самар. Дитина померла у лікарні.

261Переглядів

ДТП сталася 7 вересня 2024 року близько 23:10 у місті Самар. Водій автомобіля ВАЗ наїхав на хлопця, який перетинав проїжджу частину, та втік з місця події. Внаслідок отриманих травм 16-річний підліток помер у лікарні.

Правоохоронці встановили, що за кермом перебував місцевий житель, який раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення ПДР. Керманича автомобіля ВАЗ 2101 правоохоронці оголосили в розшук.Його авто виявили покинутим за межами населеного пункту та вилучили на майданчик Самарівського районного відділу поліції.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Розшук підозрюваного тривав декілька місяців. В результаті поліцейські затримали 33-річного мешканця м. Самар та повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України.

“Порушнику повідомили про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України (завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження, внаслідок безпорадного стану, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, що спричинили смерть потерпілого). Судом йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою”, – йдеться в повідомленні ГУНП.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпрянин вбив родича трубою через гроші та переховувався від слідчих в готелі іншого міста”.

Залишити відповідь