У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зменшилася на 19,6%. До лікарень госпіталізували 613 хворих, у тому числі 283 дитини.
Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
Кількість пацієнтів, в яких лабораторно підтверджено COVID-19 — 46, серед дітей випадки не зареєстровані. На стаціонарному лікуванні перебувають 28 хворих.
Також протягом тижня зареєстрували один летальний випадок з лабораторно підтвердженим грипом А. Хвора 53 років мала супутні стани та не була щеплена проти грипу.
Із початку епідемічного сезону проти грипу вакцинували понад 10 тисяч людей.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі чоловік помер від ботулізму: його дружина у лікарні.



















