Новини

У Кам’янському чоловік викрав “КАМАЗ” у роботодавця та продав її у іншій області

У Кам’янському затримали чоловіка, який викрав вантажівку у роботодавця та продав її на Київщині.

187Переглядів

26 січня власник автомобіля “КАМАЗ” доручив водію відігнати транспортний засіб на СТО для техогляду. Наступного дня підозрюваний відігнав вантажівку у Київську область та продав її там.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Викрадений транспортний засіб правоохоронці розшукали та повернули власнику.

34-річному чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Раніше “Особи” також писали: “Вдарив ножем у груди: у Дніпрі чоловік вбив знайомого”.

Залишити відповідь