26 січня власник автомобіля “КАМАЗ” доручив водію відігнати транспортний засіб на СТО для техогляду. Наступного дня підозрюваний відігнав вантажівку у Київську область та продав її там.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Викрадений транспортний засіб правоохоронці розшукали та повернули власнику.
34-річному чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
Раніше “Особи” також писали: “Вдарив ножем у груди: у Дніпрі чоловік вбив знайомого”.


















