Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини візьмуть участь у Всесвітніх учнівських спортивних іграх

9 спортсменів з Дніпропетровщини змагатимуться на Всесвітніх учнівських спортивних іграх в Сербії.

353Переглядів

Всесвітні учнівські спортивні ігри пройдуть 4-14 квітня у Златиборі в Сербії. У них візьмуть участь біля 2400 учнів та учениць з 54 країн світу. Серед них 232 українські спортсмени у 16 видах спорту.

Про це повідомили у відділенні НОК Дніпропетровської області.

Дніпропетровську область представлять 4 бадмінтоністи та двоє боксерів з Дніпра, а також спортсмен з Кривого Рогу у вільній боротьбі, спортсмен з Синельниківського району – у греко-римській боротьбі та спортсменка з Нікополю – у танцювальному спорті.

Також у складі делегації від Дніпропетровської області – тренерка з бадмінтону та тренер з боксу.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі запрошують на соціальний хакатон “Рішення для громад””.

Залишити відповідь