Перша декада місяця може бути злегка прохолодною, з незначним зниженням нічних температур, проте згодом температура підвищиться.
Про це повідомляє «Наше місто».
У квітні 2025 року, за прогнозами Василя Гринчака, начальника Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології середньомісячна температура очікується на 1,5 °C вища за норму.
«Ми вже звикли до того, що кожен місяць має середньомісячні температури вище норми, тому й квітень не стане винятком», — зазначають метеорологи.
Крім того, через підвищення температури вже на початку місяця очікується завершення опалювального сезону. Однак важливо зазначити, що ситуація може змінюватися, тому експерти рекомендують слідкувати за короткостроковими прогнозами для отримання актуальної інформації.
Раніше “Особи” також сповіщали: З квітня розпочнеться нерестова заборона на вилов риби у водоймах Дніпропетровщини.



















