Протягом минулого дня, 30 березня, росіяни наносили удари по двох районах області.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Нікопольщину росіяни у неділю атакували fpv-дронами та важкою артилерію. Дісталося райцентру, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадам.
Під час одного з обстрілів у Нікополі постраждав 41-річний чоловік. Він залишається під наглядом лікарів.
Загалом у районі пошкоджені інфраструктура, п’ятиповерхівка, 5 приватних осель, 2 господарські споруди, магазин, спортзал та 6 автівок.
На Новопавлівську, Великомихайлівську та Межівську громади, що на Синельниківщині, ворог спрямував КАБи. Понівечив 2 багатоквартирні будинки, а ще приватні. Потрощив медзаклад і господарську споруду. На щастя, люди вціліли.
До пізнього вечора агресор бив по Нікопольщині. Здебільшого застосовував дрони-камікадзе. Обстріляв й з артилерії. Від ударів потерпали Нікополь, Марганецька, Покровська, Мирівська громади. Пошкоджені підприємство, адмінбудівля, 2 приватні будинки, газогін.
Люди, на щастя, не постраждали.
У ніч на понеділок захисники неба знищили на Дніпропетровщині 3 безпілотники.
В неділю у Дніпрі був день жалоби по чотирьом загиблим від атаки шахедів по місту, якак сталася ввечері у п’ятницю, 28 березня.
Станом на ранок неділі, 30 березня, кількість постраждалих від шахедної атаки у Дніпрі збільшилася до 28. Дев’ятеро з них залишаються у лікарні. Стан двох пацієнтів оцінюють як важкий. Решта оговтуватися будуть вдома.
Раніше “Особи” також інформували: Дронова атака у Дніпрі, обстріли Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області.




















