Вночі оборонці неба знищили в області 13 БпЛА. А через масовану атаку безпілотниками є пошкодження у Дніпрі та передмісті.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
В результаті наліту шахедів на Дніпро у місті понівечені інфраструктурний об’єкт, 2 адмінбудівлі, приватний та гостьові будинки, господарська споруда, будівля, що не експлуатувалася, авто, газогін та лінія електропередач. Пожежі рятувальники приборкали.
Постраждали троє людей. Жінка 66 років госпіталізована. Вона у стані середньої тяжкості. Іншим медичну допомогу надали на місці. Лікуватися будуть амбулаторно.
Продовжувалися й удари по Нікопольщині. Їх ворог завдав по самому Нікополю, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Застосовував артилерію, РСЗВ “Град”, БпЛА.
Пошкоджені 3 приватні будинки, 5 господарських споруд, лінії електропередач та газогін. Люди не постраждали.
Сьогодні Кривий Ріг у жалобі за загиблими через ракетну атаку на місто, яку ворог вчинив напередодні. Він обірвав життя 4 людей.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 4 квітня ворог атакував 78-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів. Станом на 08.30 підтверджено збиття 42 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі, сході та в центрі країни. 22 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Внаслідок російської атаки постраждали Харківщина, Дніпропетровщина, Київщина та Запоріжжя.
Раніше “Особи” також інформували: Атака дронів на Павлоград та Межівську громаду, збито 10 шахедів: як минула ніч на Дніпропетровщині.




















