Новини

Голову благодійної організації з Дніпропетровщини засудили до 4 років ув’язнення через загибель дитини

Під час відпочинку біля озера, який організував благодійник, потонула одна дитина. Суд визнав голову благодійної організації винним у неналежному виконанні обов'язків.

452Переглядів

Ювенальні прокурори обласної прокуратури довели у суді апеляційної інстанції необхідність посилити покарання голові благодійної організації за неналежне виконання обов’язків щодо захисту життя та здоров’я дітей.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Зазначимо, що подія сталася майже п’ять років тому. Голова «Міжнародного благодійного фонду «Максимум» у серпні 2020 року організував для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відпочинок у наметах біля ставка «Микитенка» поблизу с. Вишневе, куди були запрошені близько сорока дітей у віці до 18 років.  Внаслідок неналежного виконання чоловіком своїх службових обов’язків одна дитина загинула.

Чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі. Окрім основного покарання, йому заборонено протягом 3 років обіймати керівні посади у закладах, які займаються вихованням, розвитком чи відпочинком дітей.

Прокурори у суді довели, що голова благодійного фонду організував для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відпочинок у наметах біля водойми. Внаслідок неналежного виконання чоловіком своїх службових обов’язків одна дитина загинула.

Малолітній, залишившись без нагляду, зайшов до водойми за відсутності спеціально облаштованого місця для купання. Хлопчик потонув, оскільки не вмів плавати.

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Вирок набрав законної сили.

Раніше “Особи” також писали: 250 дітей з Дніпропетровщини відправилися на відпочинок до оздоровчого табору в Буковелі.

Залишити відповідь