Символи свята, яке відзначають всі християни цієї неділі, можна вже зараз знайти у різних куточках Дніпра.
Про це повідомляють місцеві мешканці та спільноти у соцмережах, публікуючи відповідні фото.
Ось такі фото оприлюднили у Facebook “Я – Дніпро”.
Ці світлини зроблені на Лівому березі, у сквері Олександра Усачова та парку Сагайдак.
Це свідчить, що попри важкий час та майже щоденні обстріли жителі Дніпра активно готуються до Великодня.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині у річку Самара випустили 45 тисяч рибин.























