Як розповіла директорка підприємства Любов Грунська, було 11 влучань. Потрощені ангари, де зберігалися зерно та техніка, загинули свині. Жінка з сином приїхали на ферму після першого вибуху, бо спрацювала сигналізація.
Про це повідомляє Суспільне.
Нагадаємо: у ніч на минулу неділю, 27 квітня, росіяни атакували Дніпропетровщину безпілотниками: під ударами були Павлоградщина, Синельниківщина та Дніпро. У Павлограді загинув чоловік, а у районі – постраждала ферма з худобою. На щастя, кількість загиблих свиней, якщо вірити директорці підприємства, значно менша, ніж повідомлялося у ДніпроОВА.
“11 “шахедів було. Добрива, техніка, усі складські приміщення — все потрощено… Тут все з нуля будувалося. Кожна сітка, кожний цвях — робила і купувала я. Люди живі, а це головне. Все відновимо. Нема чого плакати, треба справи робити. У нас посівна, а тут з технікою таке. Але щось придумаємо”, — сказала Любов.
Вона додала: на території підприємства перебував охоронець, його жінка одразу відвезла додому.
За її словами, пошкоджена, зокрема, двоповерхова механічна майстерня, склад під добрива, сушарня. У приміщенні, де утримуються свині, впали плити — чотири тварини загинули.
Раніше “Особи” також інформували: У Самарівському районі через російський удар дроном загинула дитина, інша – поранена.



















