Міжнародний турнір проходить в Аммані (Йорданія) з 17 квітня по 2 травня.
Про це повідомляють у Telegram-каналі регіонального відділення національного олімпійського комітету.
Срібною призеркою першості Азії з боксу серед юнаків та дівчат (U15 та U17) стала Злата Вовк. У фінальному бою вона поступилася суперниці з Узбекистану.
Ще одне “срібло” виборола Ксенія Коцогуб, яка поступилась суперниці з Казахстану.
Бронзові медалі здобули Богдан Затуливітер, Данило Лядський, Ярослав Сенейко та Анна Кушніренко.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпровські спортсмени вибороли медалі чемпіонату України з триатлону.



















