Актор Дніпровського молодіжного театру пішов на фронт добровольцем. Сумну звістку про його загибель повідомив 1 травня актор Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки Сергій Детюк.
«На щиті повернувся додому чоловік доньки наших кумів, батько маленької дівчинки, актор Дніпровського молодіжного театру Максим Ковтун. Вічна пам’ять і вічна слава… Помоліться про його душу», — йдеться у повідомленні.
Максим Ковтун був єдиним сином, мав дружину та донечку.
Художник-постановник у Театрі імені Лесі Українки міста Кам’янського Наталія Коцар зауважила, що актор пішов добровольцем на війну.
«Він дуже гарна людина. Дуже гарний батько і чоловік. Я так була рада за нього і його дружину Машу Максякову. Вони дуже світлі. І яка у них донечка… Макс – ти герой. Хай буде вічний спокій і вічна пам’ять. Максякови! Будь ласка, тримайтеся! Вічна пам’ять герою! Слава Україні!», — йдеться у повідомленні.
Раніше “Особи” також писали: “Як будуть працювати зональні тривоги на Дніпропетровщині”.




















