З огляду на поважний вік ветеранів, яким уже понад 90 років, та воєнний стан в Україні, цього року місто не проводитиме масових заходів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Про це повідомляє Наше місто.
“У Дніпрі залишилось 47 осіб з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій 1941-1945 років”, – повідомила Ірина Максименко, начальниця управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради.
Як зазначає представниця міської влади, всі ветерани користуються низкою пільг, серед яких:
- безкоштовне отримання ліків, лікарських засобів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;
- першочергове безплатне зубопротезування;
- безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або компенсація вартості самостійного лікування;
- 75 або 100-відсоткова знижка на оплату комунальних послуг;
- безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту;
- щорічне медичне обстеження із залученням необхідних спеціалістів;
- першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах та аптеках.
У кожному районі Дніпра діють ветеранські організації, які за підтримки міської влади допомагають ветеранам.
Станом на 2025 рік, офіційної актуальної статистики щодо точної кількості живих ветеранів Другої Світової війни в Україні немає. Останні дані свідчать, що ще у 2017 році таких ветеранів було близько 128 тисяч учасників бойових дій, але ця цифра щороку зменшується.
На сьогодні, за оцінками експертів, у країні залишилися декілька сотень справжніх ветеранів-фронтовиків, оскільки всі вони вже у дуже поважному віці (понад 95 років). Офіційні відомства не ведуть окремого обліку саме ветеранів Другої Світової війни, тому точну цифру на 2025 рік назвати неможливо.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині вшанували жертв Другої світової війни.



















