Новини

На Дніпропетровщині до Дня матері презентували нову поштову марку

У Дніпрі урочисто погасили нову поштову марку, присвячену матерям.

355Переглядів

На Дніпропетровщині презентували нову поштову марку, яку присвятили матерям. Її урочисто погасили у Дніпрі. Мініатюру, яку перенесли на марку, створив заслужений художник України Олександр Охапкін.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«До Дня матері випустили нову марку. На ній символічне зображення – ненька обіймає сина-воїна. Це шана всім жінкам, яким нині непросто, бо чекають, зберігають пам’ять про найрідніших, виховують дітей. Щоденною працею та вчинками доводять свою безумовну материнську любов. А вона – оберігає й надихає», – зазначив перший заступник начальника ОВА Юрій Яндульський.

Традиційно у комплекті – конверт і та блок поштових марок. Примірники, погашені спеціально виготовленим штемпелем, мають неабияку цінність для філателістів.

Нову поштову марку можна буде придбати у відділеннях Укпошти і побачити на листах та міжнародних посилках». Тираж – 320 тис примірників.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщина серед «лідерів» за скаргами на підвищення цін в аптеках”.

Залишити відповідь