Новини

Укрзалізниця продовжила термін курсування додаткового поїзда Київ – Дніпро – Київ

На популярному маршруті між столицею та Дніпром ще кілька днів буде працювати додатковий поїзд.

311Переглядів

“Укрзалізниця” призначає додатковий поїзд №220/219 Київ – Дніпро – Київ ще на кілька днів. 

Про це повідомляє пресслужба перевізника.

Раніше ми повідомляли, що додатковий поїзд курсуватиме до 11 травня. Як зазнають в УЗ, потяг призначають й на наступні дні:

  • з Києва — 16, 18, 25 травня та 1 червня, відправлення о 13:25, прибуття до Дніпра о 20:36;
  • з Дніпра — 16, 18, 25 травня та 1 червня, відправлення о 08:15, прибуття до Києва о 16:17.

Поїзд зупинятиметься в обох напрямках на станції Кам’янське, а у напрямку Києва також на станції ім. Тараса Шевченка (м. Сміла).

Повідомляється, що поїзд курсуватиме складом купейних вагонів із місцями для сидіння, непарні місця розташовані біля вікна, парні місця — біля дверей купе (проходу). Також доступні вагони класу СВ зі спальними місцями.

Квитки можна придбати у додатку “Укрзалізниці”, на офіційному сайті та в залізничних касах.

Раніше “Особи” також писали: Троє депутатів міськради Дніпра за два роки провели у закордонних поїздках 613 днів.

Залишити відповідь