“Укрзалізниця” призначає додатковий поїзд №220/219 Київ – Дніпро – Київ ще на кілька днів.
Про це повідомляє пресслужба перевізника.
Раніше ми повідомляли, що додатковий поїзд курсуватиме до 11 травня. Як зазнають в УЗ, потяг призначають й на наступні дні:
- з Києва — 16, 18, 25 травня та 1 червня, відправлення о 13:25, прибуття до Дніпра о 20:36;
- з Дніпра — 16, 18, 25 травня та 1 червня, відправлення о 08:15, прибуття до Києва о 16:17.
Поїзд зупинятиметься в обох напрямках на станції Кам’янське, а у напрямку Києва також на станції ім. Тараса Шевченка (м. Сміла).
Повідомляється, що поїзд курсуватиме складом купейних вагонів із місцями для сидіння, непарні місця розташовані біля вікна, парні місця — біля дверей купе (проходу). Також доступні вагони класу СВ зі спальними місцями.
Квитки можна придбати у додатку “Укрзалізниці”, на офіційному сайті та в залізничних касах.
Раніше “Особи” також писали: Троє депутатів міськради Дніпра за два роки провели у закордонних поїздках 613 днів.



















