Новини

У Павлограді закриють дві гімназії: у чому річ

У Павлограді планують закрити Гімназію №6 та Гімназію №20.

481Переглядів

Гімназії приєднають до інших закладів, розташованих поруч. Гімназію №6 приєднають до Ліцею №11, а Гімназію №20 ― до Ліцею №12.

Таке рішення прийняли депутати Павлоградської міськради на сесії 13 травня. Причина — мало дітей. В Гімназії №20 з 1 вересня мали б навчатися 134 дитини, в у Гімназії №6 ― 263. Про це повідомляє “Незалежний портал”.

«Ситуація з наповненістю не вирішується, тому ми йдемо шляхом об’єднання», ― розповіла заступниця міського голови Олена Шуліка.

Якщо по Гімназії №20 обговорень майже не було, то в Гімназії №6 частина батьків виступає проти. В основному, через безпекові питання.

«Я бачив звернення від батьків, воно маніпулятивне. Хтось його писав, батьки підписали. Якщо батькам роз’яснити ― вони погодяться. В 11-му ліцеї 20 кабінетів обладнані інтерактивним  дошками, є тренінговий  кабінет, ресурсна кімната, цифровий кабінет від ЮНЕСКО, навіть роблять кабінет для навчання кулінарії… Я особисто вчора пройшов від крайнього будинку до школи ― відстань складає 1 км 200 м», ― зазначив міський голова Анатолій Вершина.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі замінили вікна в гімназії №37, пошкоджені внаслідок російських обстрілів”.

Залишити відповідь