Місцевий житель вночі підʼїхав на місце злочину на велосипеді та підпалив автомобіль ВАЗ, яким користувався 31-річний містянин. В результаті займання транспортний засіб вигорів вщент.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
За словами правоохороців, подія сталася 15 травня опівночі біля приватного домоволодіння у Центрально-Міському районі міста.
Поліцейські розпочали досудове розслідування та з’ясували, що до умисного пошкодження автівки причетний 37-річний чоловік. З місця події криміналісти вилучили пожежне сміття та інші речові докази.
Правоохоронці Криворізького РУП затримали зловмисника в порядку ст. 208 КПК України.
Слідчі, під процесуальним керівництвом Криворізької центральної окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст.194 Кримінального кодексу України.
Наразі підозрюваному обрали запобіжний захід.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині дезертири підпалили автівки ЗСУ та намагалися вчинити теракт.



















