Новини

Магучіх з Дніпра перемогла на золотому етапі Континентального туру в Токіо

Легкоатлетка Ярослава Магучіх з Дніпра перемогла на золотому етапі Континентального туру в Токіо.

323Переглядів

Ярослава Магучіх з першої спроби підкорила висоту 1,91 м, після чого замовила собі 1,96 м, яку також стрибнула з першої спроби. Легкоатлетка повторила найкращий результат етапу за останні 24 роки – востаннє висоту 1,96 м підкорювала американська легкоатлетка Емі Лінн Акуфф ще у 2001 році.

Про це повідомляє Відділення НОК у Дніпропетровській області.

Друге місце посіла чешка Міхаела Груба, яка підкорила висоту 1,85 м.

Для Ярослави це уже четверта перемога поспіль на міжнародних змаганнях.

До змагань в Токіо Магучіх підходила на тлі перемог у двох етапах Діамантової ліги, які проходили в китайських Сямені та Шанхаї, а також “золота” турніру What Gravity Challenge-2025. Загалом, “золото” Токіо стало для Ярослави восьмим у сезоні-2025.

Також на рахунку Магучіх бронзова медаль чемпіонату світу у Нанкіні.

Раніше “Особи” також писали: “ДніпроОВА запрошує на zoom-конференцію у рамках платформи «Діалог влади та бізнесу»”.

Залишити відповідь