Новини

У Нікопольському районі мешканець зберігав п’ять гранат та 300 патронів

У Нікопольському районі правоохоронці вилучили у місцевого мешканця зброю та боєприпаси.

241Переглядів

Під час досудового розслідування оперативники кримінальної поліції Нікопольського районного управління поліції та Бердянського прикордонного загону встановили, що 35-річний чоловік незаконно зберігає зброю та боєприпаси. У нього вдома провели обшуки та виявили пістолет, пʼять гранат та понад 300 патронів різного калібру.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області.

15 травня за погодженням з Нікопольською окружною прокуратурою слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу), що передбачає позбавлення волі строком від 3-х до 7 років. Чоловіку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “У поліцейському главку області розглянуть пісню дніпрянина “Мєнт-ухилянт””.

Залишити відповідь