Новини

На Дніпропетровщині судили жінку, яка згвалтувала 8-річного сина

На Дніпропетровщині покарали жінку, яка згвалтувала 8-річного сина.

511Переглядів

У суді було доведено, що жінка неодноразово гвалтувала власного 8-річного сина. Свої дії вона знімала на відео, після чого кадри збувала через месенджери. Крім того, підозрювана завантажувала з Інтернет-ресурсів файли з інформацією, що відноситься до дитячої порнографії, які зберігала та продавала.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

У суді засуджена свою вину визнала частково. Відомості щодо неї внесли до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Жінці обрали покарання — 15 років позбавлення волі. До набрання вироком законної сили вона перебуватиме під вартою.

“За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Кам’янської окружної прокуратури суд визнав винною жительку м. Кам’янського за фактами вчинення сексуального насильства щодо малолітньої дитини та виготовлення, зберігання, збуту дитячої порнографії (ч. 4, 6 ст. 153, ч. 1, 3, 4 ст. 301-1 КК України). Їй призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі”, – повідомили в прокуратурі.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі правоохоронці викрили незаконний гральний заклад”.

Залишити відповідь