Новини

Ліцей у Дніпрі став першим навчальним закладом в Україні, який отримав власну поштову марку

Ліцей №23 "Соборний" у Дніпрі — перший навчальний заклад в Україні, який отримав власну поштову марку.

252Переглядів

Ліцей №23 “Соборний” у Дніпрі став першим навчальним закладом України, який отримав власну поштову марку. Її офіційно погасили зі штемпелем “Дніпро хвилюючий”. Участь у події взяли адміністрація, учні, випускники та почесні гості, зокрема представниця Укрпошти Ольга Тринка.

Про це повідомили у Telegram-каналі департаменту гуманітарної політики міськради.

“Ця подія — знакова не лише для філателістів. Марка стала справжнім символом шкільного духу: на ній — логотип ліцею, краєвиди Дніпра та частинка спогадів кожного, хто тут навчався”, — йдеться у повідомленні.

Тираж марки – 30 примірників. Кількість марок в аркуші –6.

У Гумдепі зазначили, що, можливо, незабаром марки з’являться і у інших школах Дніпра.

Раніше “Особи” також писали: “Юнаки з Самарівського району вчиняли диверсії на залізниці на замовлення росіян”.

Залишити відповідь