На Дніпропетровщині будуть одноразово виплачувати 100 тисяч гривень для родин, у яких народиться трійня. Таке рішення прийняли депутати облради.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
“З 2025 року, за Комплексною програмою соціального захисту населення області на 2025-2029 роки, затвердженої рішенням Дніпропетровської обласної ради, в області запроваджено новий формат допомоги: одноразова виплата у розмірі 100 тисяч гривень для родин, у яких народиться трійня. Ця програма діє також для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території області. Таке рішення — результат нашої спільної позиції з депутатським корпусом”, – написав Микола Лукашук.
Він нагадав, що на Дніпропетровщині проживають майже 22 тисячі багатодітних сімей, у яких виховується понад 74 тисячі дітей. Вони отримують державну підтримку згідно з чинним законодавством:
- допомога на третю і кожну наступну дитину до 6 років;
- підтримка малозабезпечених;
- 50% знижки на оплату ЖКГ і палива.
Діти з багатодітних родин мають право на:
- безоплатне отримання ліків;
- щорічне медичне обстеження;
- безкоштовний проїзд;
- можливість оздоровлення і відпочинку.
Раніше “Особи” також писали: “Можливість отримати грант 10 000$: переселенців запрошують у програму “Рестарт для ВПО””.



















