Новини

На спробі підпалу храму у Дніпрі спіймали 55-річного чоловіка

3 місця події правоохоронці вилучили пластикову ємність з паливно-мастильною речовиною.

419Переглядів

Інформація про злочин, вчинений в Амур-Нижньодніпровському районі міста, надійшла до поліції 22 травня.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Працівникам Дніпровського РУП №2  вдалося встановити зловмисника. Ним виявився 55-річний місцевий мешканець.

У ході слідства зʼясовано, що чоловік підпалив гніт пластикової ємності, наповненої горючою речовиною, після чого кинув її у напрямку вхідних дверей храму. На щастя, внаслідок інциденту ніхто не постраждав, майно не пошкоджено.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України.

Раніше “Особи” також сповіщали: Кривому Розі затримали підпалювача автомобіля.

Залишити відповідь