Новини

У школах Дніпропетровщини пройшло свято останнього дзвоника

300 тисяч учнів області завершили черговий навчальний рік. З них 17 тисяч - випускників-одинадцятикласників.

404Переглядів

Для понад 300 тис учнів області сьогодні, 30 травня, пролунав останній дзвоник. 

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Він оприлюднив кілька фото з учбових закладів Дніпропетровщини.

А голова обласної ради Микола Лукашук цього дня завітав до «Спеціальної школи №12», яка підпорядковується Дніпропетровській облраді.

“Цьогоріч заклад святкує 100-річний ювілей. Особлива школа, де навчаються діти з порушеннями зору.

Тут усе адаптовано до їхніх потреб: від програм і підходів – до щирої атмосфери підтримки. Діти тут отримують не лише знання, а й турботу, впевненість і шанс реалізувати себе.

Мав честь відзначити директора та педагогів школи – за відданість, професійність і неймовірну силу, з якою вони щодня підтримують своїх учнів.

Обласна рада і депутатський корпус системно підтримують навчальні заклади, зокрема ті, що працюють з дітьми, які потребують особливих умов”, – пише Лукашук.

За словами голови обласної ради, сьогодні вранці останній дзвоник пролунав у 796 закладах загальної середньої освіти Дніпропетровщини.

Понад 49 тисяч випускників 9-х і 11-х класів завершують навчальний рік, який стане особливою сторінкою в їхньому житті. Серед них – більш ніж 17 тис випускників-одинадцятикласників.

Посадовці привітали дітей з закінченням учбового року та висловили своє захоплення школярами, які у важкий час війни продовжують здобувати знання.

Раніше “Особи” також інформували: Школу на Дніпропетровщині обладнають енергосистемою, яка може працювати безперебійно дві доби.

Залишити відповідь