Для понад 300 тис учнів області сьогодні, 30 травня, пролунав останній дзвоник.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Він оприлюднив кілька фото з учбових закладів Дніпропетровщини.
А голова обласної ради Микола Лукашук цього дня завітав до «Спеціальної школи №12», яка підпорядковується Дніпропетровській облраді.
“Цьогоріч заклад святкує 100-річний ювілей. Особлива школа, де навчаються діти з порушеннями зору.
Тут усе адаптовано до їхніх потреб: від програм і підходів – до щирої атмосфери підтримки. Діти тут отримують не лише знання, а й турботу, впевненість і шанс реалізувати себе.
Мав честь відзначити директора та педагогів школи – за відданість, професійність і неймовірну силу, з якою вони щодня підтримують своїх учнів.
Обласна рада і депутатський корпус системно підтримують навчальні заклади, зокрема ті, що працюють з дітьми, які потребують особливих умов”, – пише Лукашук.
За словами голови обласної ради, сьогодні вранці останній дзвоник пролунав у 796 закладах загальної середньої освіти Дніпропетровщини.
Понад 49 тисяч випускників 9-х і 11-х класів завершують навчальний рік, який стане особливою сторінкою в їхньому житті. Серед них – більш ніж 17 тис випускників-одинадцятикласників.
Посадовці привітали дітей з закінченням учбового року та висловили своє захоплення школярами, які у важкий час війни продовжують здобувати знання.
Раніше “Особи” також інформували: Школу на Дніпропетровщині обладнають енергосистемою, яка може працювати безперебійно дві доби.






























