Новини

На всеукраїнському турнірі з вільної боротьби спортсмени з Кривого Рогу здобули 12 медалей

Криворізькі спортсмени вибороли 12 нагород на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби. У добірці призерів три золоті, чотири срібні та п’ять бронзових нагород.

281Переглядів

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби проходив 27 травня у Дніпрі.

Про це йдеться на Facebook-сторінці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2.

Чемпіонами стали Мухамед Гафаров (в/к 48 кг), Макар Стрижеус (в/к 53 кг), Ілля Половий (в/к 71 кг).

Друге місце посіли Павло Іванаєвський (в/к 48 кг), Олександр Гончар (в/к 59 кг), Ксенія Бархударова (в/к 54 кг), Ганна Фоменко (в/к 56 кг).

“Бронзу” вибороли Нікіта Мурлян (в/к 53 кг), Михайло Щеглов (в/к 30 кг), Клим Яблоков (в/к 47 кг), Назар Капущенко (в/к 66 кг), Кіріл Міфтахов (в/к 53 кг).

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 10 медалей на Кубку України з легкої атлетики.

Залишити відповідь