У ході слідства правоохоронці встановили, що з жовтня 2020 по грудень 2024 року посадовиця працевлаштувала особу, яка не ходила на роботу. Незважаючи на це, щомісяця вона підписувала табелі обліку робочого часу з неправдивими даними про її присутність на роботі та затверджувала їх печаткою закладу, зловживаючи службовим становищем.
Про це повідомили в ГУНП.
Слідчі встановили, що до протиправної діяльності були залучені також заступники директора навчального закладу.
“Слідчі Дніпровського районного управління поліції №2, за погодженням із Лівобережною окружною прокуратурою міста, повідомили чотирьом жінкам віком від 42 до 71 років про підозри за ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.2, 5 ст.27, ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Слідчі завершили досудове розслідування та направили кримінальне провадження з обвинувальним актом до суду”, – повідомили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “Злодія, який до смерті побив чоловіка в модульному укритті Кривого Рогу, покарав суд”.



















