Новини

Врятувала дитину, що провалилася під лід: дівчина з Кривого Рогу отримала відзнаку від президента

Президент Володимир Зеленський нагородив дівчину з Кривого Рогу за порятунок дитини, що провалилася під лід.

376Переглядів

Вчора, 4 червня, Володимир Зеленський вручив відзнаку “Майбутнє України” 16-річній Ользі Лактіоновій. 13 лютого цього року вона врятувала дівчинку, яка провалилася під лід.

Як йдеться у дописі в Telegram-каналі Міністерства внутрішніх справ, подія сталася на річці Інгулець на Херсонщині. Четверо дітей з однієї родини — двоє хлопців та двоє дівчат — гралися на тонкій кризі, коли та розкололася. Ольга Лактіонова стрибнула у воду, щоб допомогти їм вибратися.

“Я навіть не зупинялася і не дивилася. Одразу у воду побігла. Близько 100 людей просто стояли і дивилися. Попливла до неї (дівчинки, — ред.), вона була налякана, трималася за мене. Я схопила за руку її молодшого брата, але дівчинка злякалася і почала на мене скакати, і я випустила руку хлопця”, — розповіла Ольга.

На крики про допомогу прибіг місцевий житель. Він урятував Ольгу та ще одну дівчинку. Троє інших дітей загинули. Їх пошуки тривали дві доби.

“Сама Ольга не вважає свій вчинок подвигом. У її скромних словах немає пафосу, лише тихий сум за тими, кого не вдалося врятувати. Її стрибок у крижану воду — це втілення справжньої людяності, жертовності, на яку здатне далеко не кожне доросле серце”, – йдеться дописі.

Раніше “Особи” також писали: “«Спортсменкою року» в Україні стала Ярослава Магучіх”.

Залишити відповідь