Новини

Спортсменка з Дніпра стала двократною чемпіонкою Європи з художньої гімнастики

14-річна Таїсія Редька виборола дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики.

385Переглядів

Чемпіонат Європи з художньої гімнастики проходить у Таллінні (Естонія). Вчора, 4 червня, юніорська збірна України виборола дві золоті медалі на чемпіонаті Європи. Її здобула вихованка дніпровської гімнастичної школи, а зараз – спортсменка Школи Дерюгіних (Київ) 14-річна Таїсія Редька.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

У багатоборстві українські гімнастки випередили команди Іспанії та Італії. А потім українки стали першими у фіналі з 5 парами булав.

Склад команди: Анастасія Ніколенко, Олександра Ніколь Самоукіна, Катерина Шершень, Маргарита Мельник, Агата Біленко, Таїсія Редька.

Раніше “Особи” також писали: “Врятувала дитину, що провалилася під лід: дівчина з Кривого Рогу отримала відзнаку від президента”.

Залишити відповідь